Park Ruchomych Dinozaurów w Malborku

Krynica Morska

Dinopark

Dinopark to zabawa dla całej rodziny. Posiadamy kilkadziesiąt ruchomych dinozaurów, muzeum skamieniałości, kino 5D, minizoo. Wasze pociechy mogą dosiąść ruchomego dinozaura, pobawić się na placu zabaw, popływać na wodzie a także zjeść pyszne jedzenie w naszych obiektach gastronomicznych. Wyprawa do Parku Ruchomych Dinozaurów to wspaniała przygoda. Dla chętnych dodatkowych wrażeń zapraszamy do naszego parku linowego.

Dinopark w Malborku to:

- Ścieżka edukacyjna

Na swojej drodze spotkacie czterdzieści ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce edukacyjnej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Jest to wspaniały zbiór informacji wraz z realistycznie wyglądającymi dinozaurami w skali 1:1.

- Muzeum skamieniałości

To ciekawa i fascynująca przygoda z możliwością obejrzenia eksponatów z przed setek milionów lat. Każdy z Was pozna prawdziwą historię życia dinozaurów. Dowiecie się jak wyginęły i co miało na to wpływ. W muzeum prezentujemy zgromadzoną kolekcję skamieniałości stanowiących szczątki zwierząt i roślin oraz ślady ich działalności zachowane w skałach. Większość eksponatów to części dawnych zwierząt i roślin. Prezentowane skamieniałości, którymi są zarówno wielkie jak i drobne organizmy widoczne jedynie w mikroskopowym powiększeniu oraz liczne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt umożliwiają zwiedzającym poznanie poszczególnych etapów ewolucji życia na Ziemi…
Wstęp do muzeum jest bezpłatny tylko dla zwiedzających DinoPark - muzeum zwiedzamy indywidualnie lub grupami zorganizowanymi.

- Kino 5D

Super nowoczesne efekty audio-video, połączone z nowoczesną salą kinową do efektów specjalnych zrobi na każdym ogromne wrażenie...
Kino 5D to miejsce, w którym widz odbiera film wszystkimi zmysłami. Nadszedł czas na nowe doznania! Kino 5D Extreme to przykład najnowocześniejszej formy rozrywki, którą śmiało możemy nazwać rozrywką przyszłości. To właśnie tu widz znajdzie się w samym sercu wydarzeń i stanie się aktywnym uczestnikiem seansu filmowego.
Tylko w kinie 5D widz może wcielić się w rolę bohatera filmu i na własnej skórze poczuć, czym jest przeprawa pontonem przez wezbraną rzekę, dotknąć zimnych fal oceanu, poczuć zapach prehistorycznych gadów czy przeżyć prawdziwą zamieć śnieżną w czerwcowy wieczór. Oprócz walorów rozrywkowych Kino 5D Extreme spełnia również funkcje edukacyjne

- Kraina Zabaw i sklep z upominkami

Kraina Zabaw.
Ruchome dinozaury, które można ujeżdżać, bombery jeżdżące jak szalone oraz pływające pontony to tylko niektóre propozycje dla najmłodszych i dorosłych. Na pewno warto zawitać do krainy zabaw ze swoimi pociechami.

Sklep z upominkami.
Obowiązkowy punkt dla tych którzy kolekcjonują pamiątki ze swoich podróży. Koszulka, kubek czy inna pamiątka będzie miłym wspomnieniem z pobytu w naszym parku.

- Mini Zoo - niesamowita przygoda!

Kolejna niesamowita atrakcja w naszym Dino Parku to Mini Zoo, które można zwiedzać już od maja 2012 r. Muflony, Alpaki, Pawie to tylko niektóre z atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy. Zobacz wszystkie zwierzęta na żywo i podziwiaj ich piękno wśród niesamowitej scenerii naszego parku. Kupując bilet do Dino Parku możesz zwiedzać Mini Zoo.

- Gastronomia

Spragnionych i głodnych zapraszamy do punktów gastronomicznych rozmieszczonych na terenie parku. U nas zjesz ciepło smacznie i niedrogo. Do dyspozycji jest kilka barów w których można zakupić kawę, herbatę, zimne napoje czy też zasmakować kiełbaski z grilla.

- Jumpy Park - Park Linowy

Pierwszy na Pomorzu Park Linowy z bezwypinowym systemem asekuracji Bornack.
Bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka jest dla nas najważniejsze. Nowy Park Linowy znajduje się 50 metrów od Dino Parku.
Zapraszamy Państwa do wspaniałej zabawy w naszym Parku Linowym w Malborku. Super nowoczesny system asekuracji zainstalowany w naszym parku gwarantują bezpieczną i spokojną zabawę zarówno dla dzieci i dorosłych. Pod okiem instruktorów każdy może spędzić miłe chwile w wolnym czasie. Aktywny wypoczynek oraz wspaniała przygoda, to wszystko czeka na Państwa w naszym nowym Parku Linowym Malborkstones.

Źródło: http://dinopark.malbork.pl/